Varicobooster – balsam na żylaki

Jak mówi piosenka: hit ostatnich lat zespołu Czarno-Czarni: „Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi), Chcę byś, założyła mini (mini, mini, mini), Ślimak dziś wystawił rogi (rogi), A ty pokaż swoje nogi”, mężczyźni chcą oglądać kobiece nogi. Ale jak tutaj pokazać nogi, skoro widać na nich takie żylaki, czy inne tego typu nieładne pajączki. Warto wiedzieć wobec tego, co to są żylaki. Żylaki są to rozszerzenia żył powierzchownych, które objawiają się uwypuklonymi sznurami, splotami czy kłębkami. 

Początkowymi symptomami powstawania żylaków mogą być: 

•    Uczucie ciężkich nóg, które ustępują po odpoczynku z nogami uniesionymi do góry.
•    Ból kończyn dolnych po długim staniu lub siedzeniu.
•    Najczęściej wieczorem w okolicy kostek pojawia się opuchlizna.
•    Kurcz łydek
•    Zespół niespokojnych nóg

W tej sytuacji, aby zapobiegać już pojawiającym się objawom lub profilaktycznie, aby wyprzedzić ten stan rzeczy, można nasze nogi pielęgnować. W tym celu opracowano idealny preparat w postaci balsamu – Varicobooster.

Co to jest Varicobooster?

Varicobooster jest balsamem. Z definicji balsam jest naturalnym roztworem, który koi i uspokaja. Dlatego przeznaczenie Varicobooster może być dwojakie, zarówno w celu profilaktycznym, jak i likwidowaniu zmian już istniejących. Jak sama nazwa mówi: Varicobooster jest naturalnym balsamem dla zmęczonych nóg. 

Dlaczego Varicobooster jest taki unikatowy?

Cały sekret tego balsamu tkwi w jego składnikach. Są to w pełni naturalne i niezbędne składniki w celu regeneracji kończyn dolnych. Do głównych elementów składowych tego balsamu należy: miód, rumianek, pokrzywa, kasztan oraz brzoza.

Miód – ogólnie dostępny, a często niedoceniany. Posiada w sobie wiele drogocennych właściwości. Jest pomocny przy różnego rodzaju chorobach skóry. Może być wykorzystywany w postaci okładów na trudno gojące się rany, owrzodzenia, krosty oraz żylaki. 

Rumianek – roślina ta znajduje się u każdego w domu. Jak wiadomo, ma właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

Pokrzywa – kolejna roślina, która rośnie w naszych ogródkach. Często uważana za chwast, a może być wykorzystana w wielu dolegliwościach. Wpływ pokrzywy może zdziałać bardzo wiele: goi rany i owrzodzenia, przeciwzapalnie i oczyszczająco z toksyn.

Kasztan – to nie tylko idealna zabawa jesienią w postaci tworzenia ludzików z kasztanów. Kasztan posiada w sobie duże ilości es cyny, która uszczelnia oraz wzmacnia naczynia krwionośne tkanki, poprawia przepływ krwi oraz działa przeciwzapalnie. Kasztan idealnie zapobiega powstawaniu zastojów żylnych oraz obrzęków.

Brzoza – najwięcej właściwości leczniczych tego drzewa znajduje się w soku oraz liściach. Działa rozluźniająco i rozkurczowo oraz obniża ciśnienie krwi.

Jakie jest działanie balsamu Varicobooster?

Zestawienie tych wszystkich zaczerpniętych z natury składników powoduje szczelne wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, ponadto regeneruje zniszczone tkanki, zmniejszając przy tym dolegliwości bólowe oraz obrzęki nóg.

W jaki sposób należy stosować Varicobooster?

Sposób jest bardzo prosty i podobny do codziennej pielęgnacji ciała. Ponieważ jest to balsam, to podobnie jak inne pielęgnacyjne kosmetyki Varicobooster należy nanieść na dłoń i rozprowadzić wzdłuż nóg. Produkt należy stosować rano i wieczorem, a po mniej więcej dwóch tygodniach zauważysz pierwsze widoczne zmiany.

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto spróbować, zapoznaj się z opiniami innych osób.

Hanna

Cierpiałam na tak zwane niespokojne nogi. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak jest to uciążliwe. Najgorsze są noce, przez te bóle, pieczenie i jeszcze szereg innych dolegliwości, każda nocka byłą z głowy. Próbowałam wielu sposobów, ale żaden nie pomagał. Wtedy wyczytałam, że ten problem może mieć powiązanie z żylakami. Skoro żylaki, to słyszałam już wcześniej o preparacie Varicobooster. W tej sytuacji postanowiłam znaleźć przez internet i zamówić ten produkt. Okazało się, że jest to balsam, bardzo przyjemny w użytkowaniu. Po tygodniu stosowania moje objawy może nie przeszły, ale chociaż złagodniały. Aktualnie odczuwam jeszcze pewne bóle, ale nie są już tak dokuczliwe. W końcu mogę spokojnie spać. 

Daga

Pracuję w biurze, wobec tego wygląd zewnętrzny, a zwłaszcza nogi są moją wizytówką. Wszystko było w porządku, dopóki nie zaczęły pojawiać się pajączki. Moja kosmetyczka nie była mi w stanie pomóc, ale poleciła mi balsam do pielęgnacji Varicobooster. Stosowałam go według zaleceń dwa razy dziennie. Rezultat zaczął się pojawiać po 1,5 tygodnia stosowania. Pajączki zaczęły powoi znikać, ale zauważyłam również, iż moja skóra nóg stała się miękka i przyjemniejsza w dotyku. Ten balsam to nie tylko świetny preparat na pajączki, ale również idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry. Aktualnie w moim biurowcu odbył się konkurs na „najładniejsze nogi kobiece”. Jak myślicie, kto wygrał ten plebiscyt? Oczywiście ja jestem na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o najbardziej zadbane i zgrabne nogi. Wszystko zawdzięczam oczywiście balsamowi Varicobooster.  Polecam!

Varicobooster

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Varicobooster – balsam na żylaki"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*